| ClearSky00 a întrebat:

Buna TPU am o problema si as vrea niste sfaturi..nu mai stiu id-ul si parola de la vechiul cont de Youtube si acolo aveam un canal si eu as vrea tare mult sa fie sters content-ul de la canal pentru ca e destul de penal..si am incercat toate email-urile care le stiam si toate sunt de la alte conturi...va rog ajutati-ma. Fara sfaturi la misto, e o problema destul de serioasa.

2 răspunsuri:
| RufflePuff a răspuns:

De ce trebuie sa il stergi? (te ajut, dar spune-mi sa stiu)

| ClearSky00 explică (pentru RufflePuff):

Pai ar trebui sa il sterg deoarece nu vreau sa mai stiu deloc de content-ul din canal...si cam cum mai putea ajuta?