| MatiesIonut152212 a întrebat:

am o probleme la metin 2. nu merge sa ma conectez la servere online. adica: (servere care sunt copii adevarati nu boti) cine stie cum fac sa mearga sa ia id meu matiesionut91

4 răspunsuri:
| maricx a răspuns:

1.pt inceput trebuie sa spui mai multe, ce iti apare, ce firewall folosesti, ce client folosesti...
2.Pleonasm partial:jucator de metin2 si incult, prost(sau cum vrei tu sa ii numesti)
3.Nu mai folosi cuvinte ale caror intelesuri nu le cunostistraight face

| MatiesIonut152212 explică:

Maricx ia id meu matiesionut91

| MatiesIonut152212 explică:

Ia id meu