| ThaPower a întrebat:

Am problemă la jocul Adrenalin 2: Rush Hour! Îmi merge puțin sacadat! Am procesorul AMD Sempron(tm) Procesor 3000+ 1.61 GHz! Am Windows 7 Professional 32 biți! Placa video nu e bun pentru jocuri noi! Ziceți și mie câteva plăci video noi și bune!

Răspuns Câştigător
| unbaiatel a răspuns:

Nu cred cai din cauza placi video si din cauza procesorului e cam mic la procesor 1.61 sa ai window 7 :O

1 răspuns:
| ThaPower explică:

Acum am dezinstalat jocul! Și am încercat NoLimits Rollercoaster dar tot degeaba! Dar jocul Adrenalin 2 e super! Dar la simulatorul ăla cu rollercoastere avea multe laguri! La jocul Adrenalin 2 avea puțin lag! Și de la procesor sa făcut asta! Placa video ATi Radeon merge pe orice!