| คиÐяﻉﻉi a întrebat:

Am probleme cu youtube, netul imi merge bine dar cand intru pe youtube sa ascult o melodie imi merge pe ecran mic, numai cand intru pe ecran mare merge in reluare. Care poate fi cauza? Funda happy

4 răspunsuri:
| คиÐяﻉﻉi explică:

Da man da pe internet explorer merge. Numai pe chrome face figuri :-J

| badboy18 a răspuns:

Conexiunea slaba la internet tongue sau ceva de browser-ul pe care il folosesti tongue

| คиÐяﻉﻉi explică (pentru badboy18):

Da mane da pe internet explorer merge ok... numai pe chrome face figuri... l`am dezintalat si tot asa oh go on

| badboy18 a răspuns (pentru คиÐяﻉﻉi):

sad sincer ..nu stiu ce sa iti spun ...incearca pe mozila firefox... poate merge acolo