| 4Tuning a întrebat:

Am si eu nevoie de un cont pentru minecraft.net (non-premium!) sa fie cu username nu ca si acum cand numai poti pune username.

2 răspunsuri:
| RocKzZ a răspuns:

Salut. Stiu ca intrebi asta doar pentru ca nu iti merge sa te joci on-line. Nu iti trebuie cont doar dai pe Login si nu bagi nimic acolo iar apoi dai Play Offline. O sa vezi ca merge sa joci si online chiar daca nu ai cont. bafta happy

| 4Tuning explică (pentru RocKzZ):

Frate, mie nu-mi trebuie pentru aia misiuni trebuie pentru Techimic Launcher pentru un prieten, eu am lui ii trebuie. Eu folosesc minecraftul de la minecraft România.