| catta95 a întrebat:

am si eu o intrebare. am urmatoarea configuratie pc. windows 7 x4 procesor de 3.2 quad-core. 8 gb ram. placa video nVIDIA quadro 2gb. si la gta 4 imi sacadeaza. de ce oare?

Răspuns Câştigător
| kar1GaNNN a răspuns:

Cel mai probabil e de la procesor, insa destul de interesant. fiindca e un procesor tare cu 4 nucle de 3, 2 GHz thinking

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Patch-urile toate instalate corect, logic ar fi sa cumperi jocul dar mna. incearca sa descarci patch-urile."bune"