| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Am si eu o intrebare.
Cand deschid google chrome inloc sa imi apara newTab imi apare pagina de pornire google.si cand dau deschidere fila noua sau dau pe casuta aceea imi apare tot google. Vreau mult sa imi apara din nou newTab pentru ca in el aveam multe jocuri si programe din google web sTore
Cum pot face ca sa imi apara din nou new tab la deschiderea google si cand apas pe fila noua si dau pe casuta.Multumesc

1 răspuns:
| GEOFLOTheAwesomeMythHunter a răspuns:

Da la cele trei linii de sus din coltul de unde este X pentru iesire si poti modifica pagina de pornire, iar la newtab in dreapta vezi o sageata dai acolo si ai newtab