| Adrian808 a întrebat:

Buna TPU, am si eu o intrebare legata de steam mai exact cs go, imi spune si mie cineva ce trebuie sa fac daca pun pot accesa piata steam cand vreau sa cumpar sau sa vand imi arata asta https://imgur.com/xHB2jey trebuie sa astept 15 zile? Sau pot face cumva sa nu astept. ceva o solutie pls? Daca ma puteti ajuta dau funda.
Daca e mai mult de explicat imi puteti scrie pe discord: AdrianRS5#7061

Răspuns Câştigător
| XeNo1999 a răspuns:

Salut, ca să poți accesa Steam Market, trebuie să ai Steam Guard activat (Aplicația Steam pe telefon cu Nr de telefon validat.) După 14 zile de Mobile Steam Guard, vei putea cumpăra/vinde ce dorește inima ta.

Dacă nu activezi Mobile Steam Guard, vei putea cumpăra la fel tot ce dorești tu, dar nu vei mai putea da la schimb (Trade), fără să trebuiască să aștepți 15 zile. (Motive de securitate datorită faptului că nu ai Steam Guard.)

Sper că te-am putut ajuta.
Îți doresc o zi bună.

| Adrian808 explică (pentru XeNo1999):

Imi poti da te rog un mesaj pe discord laughing ca nu prea am inteles. ms

1 răspuns: