| Ronaldo_Ronaldo_1997 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare mi-am instalat un nou windows si m-am apucat de euro truck am mai jucat vreo 2 luni aveam lvl 30 eram expert dar am o nedumerire uitati ce cerinte de sistem ceretonguerocessor: Intel Core 2 Duo at 2Ghz, or AMD Athlon 64 x2 2Ghz
✔ Memory: 1 GB
✔ chipsets: NVIDIA GeForce 7800 GT graphics card with 512MB of video memory or the ATI similar
✔ Sound device: compatible with DirectX 9.0c
✔ Free space on hard disk: 2.5 GB
Si eu am nVIDIA 920mx 2gb Intel pentium 1.60 si 8 gb ram si am 40 de fps pe low maxim oare de ce nu prea am jocuri multe funda!

3 răspunsuri:
| Catalin_Ionita_1988 a răspuns:

Intel pentiumul acela te trage in jos. Iti recomand I5, mai de buget asawinking

| Ronaldo_Ronaldo_1997 explică (pentru Catalin_Ionita_1988):

E bun si i3 dar la laptop se gasesc greu componente de schimbat nu e ca la unitate

| RomanulSimpluRoby a răspuns:

Cauta pe net asa system requirement euro truck simulator 2. si dai acolo frumos pe prima