| catalin234125123 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare
Vreau sa imi cumpar un Ipad2
Merita acesta investitie
Tin sa mentionez ca vreau sa o folosesc pentru jocuri, filme muzica. fb...
sau sa imi cumpar o tableta Samsung Galaxy tab2 10.1"
sau o tableta evolio aria
dau funda
spuneti-mi si defecte si calitati

4 răspunsuri:
| CapitanulEvident a răspuns:

Tabletele ce folosesc android mi se par mai eficiente datorita android marketului iar produsele Apple in general sunt produse pentru snobi, si au un raport calitate-pret exagerat.

| Claudix a răspuns:

Evolio evotab fun.Formatul cel mai adecvat pentru o portabilitate maxima. Fluenta buna, nu sacadeaza.Pret bun.Este versiunea low cost a lui Google Nexus

| Dragulin_Stefan_Lucian_1998 a răspuns:

Sasmungwinking
cel mai bine pentru ca ai totul gratuit
pe cand la ipad platesti pentru jocuri misto
daca ai wifi in casa si nu o iei in alta parte la eMAG este 949 cea fara cartele adica nu pot baga cartela in ea sa ai net in alta parte decat unde ai wifiwinking

| Dragulin_Stefan_Lucian_1998 a răspuns:

Samsung
ai tot ce vrei gratuit fata de Apple care cer bani si pe muzica...
si sunt si mai ieftinewinking