| Neamtu_Stefan_1990 a întrebat:

am si eu o intrebare, ziceti-mi si mie niste jocuri din alea in care iti da un animal sau un monstrulet si trebuie sa il cresti ca stiu ca ma mai jucam cand eram mic, chiar imi placeau.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| EuSiRestuLumii a răspuns:

Digimon master online, pokemon online, destiny online (desi nu se bazeaza numai pe animalut) daca nu-ti plac astea mai stiu...

| Neamtu_Stefan_1990 explică (pentru EuSiRestuLumii):

Nici nu stiam de Pokemon online mersi mult

3 răspunsuri:
| MariusMorse a răspuns:

Lineage 2 Godness of Distruction - Glory Days. Este un MMO unu i'ti poti creste si animale... cauta pe youtube ceva de genu "l2 pets".
Daca iti place si vrei mai multe detalii da'mi un pm.

| Catalin180900 a răspuns:

Pai pe dragon soul poti avea un animalut foarte dragalas mai incolo, eu am panda, lup si sunt mai multe, nu neaparat de calarit...