| maddu01 a întrebat:

am si eu o nelamurire. Sotul meu joaca Poker Heat si isi foloseste cardul pentru asi cumpara acele,, coins", intrebarea mea este urmatoarea: chiar ii retrage bani de pe card pentru acele tranzactii sau sunt bani virtuali, jocul fiind gratis. Eu nu ma pricep, dar primeste notificari cu TRANZACTIE EFECTUATA, iar el mie nu imi spune. Multumesc anticipat pentru. raspunsuri.

3 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Chiar ii trage, doar nu viziona cardul si gata. Jocul in sine e gratuit, dar joaca cu jucatori reali, si cum poate castiga, poate si sa piarda in fata lor.

| Krax256 a răspuns:

Chiar ii trage bani reali.

| MeMe123 a răspuns:

Buna, orice tranzactie de genul care se efectueaza de pe un card bancar activ din punct de vedere al perioadei de valabilitate si al banilor prezenti, aceste tranzactii se efectueaza in totalitae. Aceste jocuri gratuite, au si o parte da payment, unde poti cumpara acele "coins". Deci daca el cumpara asa ceva, fii sigura ca tranzactiile sunt efectuate.