| CamyAngel a întrebat:

Buna TPU...am si eu o problema.Am cumparat jocul Sims2 Deluxe si l-am instalat cu codul de era pe cutia jokului(aceea foaie mica si alba de sub CD. Apoi, mi-am restartat windowsu si i-am dat CD unei fete si ea din greseala a pierdut codul si acum nu mai pot sal instalez...va rog im puteti spune care este codul va rog:XFuntabig grin
Multumesc

1 răspuns:
| MayBeWill a răspuns:

9WUL-2P22-ZMZY-QQ8J-DBCL
ori
C3Q8-QX7W-7EN5-WE3Q-XCTD daca nu mai cauta pe google.ro,sau te duci inapoi la magazinul de unde ai cumparat dvd-ul si vb si tu laughing nu stiu ce rezolvi cu vorbitul dar incearca.:S