| petrovicimarius98 a întrebat:

Am si eu o problema cu CD-ROM nu mg sal deschid si as dori sa intreb cat costa unul nou. FUNDA

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Dar se aprinde ledul care arata ca functioneaza, sau se aude ceva inauntru? Daca da incearca asta: atunci cand apesi pe buton in momentul imediat urmator introduci in ac in gaura aia mica si s-ar putea sa se deschida. Eu aveam un CD-Writer care nu se deschidea decat asa.

1 răspuns:
| petrovicimarius98 explică (pentru Zangetsu):

Nu se aprinde nici un led, nu a mai mers de mult, iar acum nici placa de sunet nu mai merge, oare ce trebuie sa fac