| Razwy123 a întrebat:

Am si eu o problema cu PC-ul,zilele astea am reinstalat windows-ul pentru ca mergea greu si era virusat, si acum cand il deschid imi
apare windows error recovery sau ceva de genu si am mai multe optiuni safe mode with networking ai altele si eu aleg start window normally pana aici merge dar cand imi apare mesaju
WELCOME ramane asa si imi arata ca se incarca si nu se deschidecrying(
Ce sa ii fac?

Răspuns Câştigător
| DanielPH a răspuns:

Il bagi din nou, sau in cel mai rau cazi te duci la un prieten si il rogi sa iti descarce alt windows,

2 răspunsuri:
| DuDDy24 a răspuns:

Lasa-l sa isi faca recovery, probabil a intervenit o eroare destul de serioasa de nu mai trece de welcome...s-ar putea sa ai nevoie si de cd-ul cu windowswinking

| Razwy123 explică (pentru DuDDy24):

Nu mai conteaza...sa ars placa de bazalaughing)