| gigismenaru a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema cu Pes 2013! Cand intru in el este totul normal, ajung la meniu etc. Insa cand vreau sa joc o competitie cum ar fi champions league sau cand vrea u sa joc master league /become a legend ajung la nume si dupa ce dau enter ma scoate. Pot sa joc exhibition dar daca vreau sa fac schimbari la fel ma scoate. Ma poate ajuta si pe mine cineva, care e problema pentru care nu merge! P.S: Am windows 7

1 răspuns:
| AvM94 a răspuns:

Este din cauza la Windows, Dai click dreapta pe iconita pes 2013 -> proprietati -> compatibilitate si alege acolo sa ruleze pe windows xp