| Sparkii a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema deci eu am windous xp si am interfata de windous 7 si ca sa imi apara bara de jos ca la windous 7 folosesc un program numit ViGlange si atunci cand deschid un program imi apare imaginea lui dar cand deschid un fisier imi normal imi apare imaginea de la My Computer si eu vreau sa-mi apara imaginea ca la windous 7 atunci cand deschizi un fisier dosarul ala care este ca la my documents hellp.Si vreau si eu atunci cand trec cu mausul peste un program sa imi apara patratul ala.Ms mult cine ma ajuta dau funda

1 răspuns:
| DuDDy24 a răspuns:

Nu cred ca te poate ajuta cineva, probabil sunt buguri in software sau e prost modat windowsu'. Iti recomand sa in instalezi Windows 7, nu o sa mai ai probleme si cel mai probabil mananca mai putine resurse decat programele pe care le folosesti pentru a replica aspectul de Windows 7winkingbig grin