| Ilies_Andrei_1990 a întrebat:

Am si eu o problema. Vreau sa tin redirecte pe un server prin csservers si xhlds. Cu csservers dupa ce am completat tot ce trebuie cand sa porneasca redirectele imi da o eroari la cate redirecte vreau sa tin. Pe xhlds nu redirectionez pe nimeni si am lasat aprinse redirectele 2-3 ore si nimic straight face. Am nevoie urgent de ajutor pana maine, ca daca nu am sa iau remove pe server. Dati-mi un sfat va rog, cum sa tin redirecte. Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| DaNnY1999 a răspuns:

Probleme la procesor sau modelul de windows, sistemul de operare, sinca cate.eu zic sa schimbi windows-ul si poate abia apoi o sa mearga sau daca nu instaleaza direct-x 11 si daca nici atunci nu merge uitate la cerintele de sistem si fa comparatie cu ce ai tu in unitate