| yubireeterna a întrebat:

Buna TPU.am si eu o roblema de ceva vreme care ma supara rau.este vb de o eroare care mi-a da in timp ce ma joc sau pur si simplu ma uit la un clip pe youtube in joc imi face purici dungi artefacte... dupa care imi da erroarea asta display driver has stoped working and has recovered! am citi pe net mai multe rezolvari dar nici una numi este de folos multa lume are aceasta problema doar de cand a trecut de la xp la 7 sau de la vista la 7 se spune ca driverul de la placa video este intr-un conflict cu un program din win 7.si am realizat ca este adevarat deoarece varul meu avea pana de curand xp nu a avut niciodata instalat altceva si a trecut s el la win 7 si i da si lui aceasta eroare.si acum degeaba am instalat xp vista ca eroare cotinua e foarte fustrant. daca aveti vreo idee plz help fundita

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cauta driverul pentru Windows 7 sau Vista.

| yubireeterna explică:

Nu e asta problema... driverul e pentru tipul de win e care il am...altceva