| Alexandru2222 a întrebat:

Buna TPU.
Am si eu un PS2 mai vechi(2005)si am 3 cabluri (rosu,galben, alb)si i-am cumparat niste cabluri HD pentru un televizor mare(plasma)care multe programe mi se vad HD.In spate are altfel de cabluri pentru HD si nu are galben.Cablurile HD au alte culori si le am in spate la el dar nu am si galben adica am vazut in poza ca este si galben mai conteaza daca nu in pun? Daca nu il pun la (cablul vechi rosu,galben, alb) se vede alb negru.In conditia ca televizorul este HD si cablurile la fel conteaza mult, deregleaza ceva daca nu il pun pe cel galben?
Astept raspuns rapid.

FUNDA!

1 răspuns:
| ThEEmperoR a răspuns:

Firul galben este cel mai important (iti arata imaginea). Firul rosu este cu sunetul. Deci sa zicem ca ai 3 culori: violet, rosu si alb. Pui cablul galben in cel violet ca nu se strica nimic. Am si eu PS2, dar mai am si PS1, PS3, PSP si XboX 360 cu Kinect. Succes!