| Lazlo4022 a întrebat:

. Am un hard disk extern si vreau sa-mi pun de pe el Gta San Andreas dar am o problema. cand il conectez la unitatea centrala tot astept sa-mi apara fereastra cu fisierele da nu imi apare sad. nici in my computer nu apare nici o icoana cu acele fisiere sad. la alte stik-uri mi se deschid. ma puteti ajuta va rog. ps : am incercat la alt calculator si mi se deschide dar la asta nu. fundita!

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Intra in device manager si scaneaza-l de-acolo sa vezi daca il detecteaza. Poate e vreo problema cu driverul de la el si trebuie reinstalat, sau incearca alt port usb.