| anonim_4396 a întrebat:

am un joc instalat acum ceva timp, pe care vreau sa-l dezinstalez! problema e ca atunci cand intru in >Start-panou de >control-dezinstalare programe, dau sa se dezinstaleze, se dezinstaleaza pe jumatate dupa care se intrerupe si imi ramane in pc.
ajutati-ma sa-l dezinstalez si ofer fundawinking

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Despre ce program este vorba? Vezi ca poate este deschisa aplicatia sau unele procese din ea si de aceea nu se poate sterge.
Uita-te in task manager si apoi Intra in Start -> Run si scrie MSCONFIG. Acolo da clik pe STARTUP.Aici debifezi aplicatia si apoi o poti sterge! SAU FOLOSESTE UNINSTALLER-UL de la aplicatie!

| unleashed68 a răspuns:

Simte ca e din Windows, de aia face asa. Ori gasesti in folder-ul jocului un program gen Uninstal, ori il stergi in mod normal cu click dreapta > delete. daca nu iti merge, it trebuie program specializat gen TunUp Utilities 2011. Daca nici asa nu merge, resetezi Hard-Disk-ul manual, cu ciocanelul laughing glumeam, fara supararewinking... Fundoi?

| corsoandrei a răspuns:

Daca nu download CCleaner

| Epic a răspuns:

Du-te unde l-ai instalat si sterge fisierele ramase