| FLORINNN12345678910 a întrebat:

Buna TPU am un laptop Asus x51r si 2gb ram si am foarte mult lag la Euro Truck Simulator cum fac sa nu mai am lag?
Aici specificatiile laptopului:
Rating: 1.0 windows experience index
Processor: Genuine Intel(R) T2080 @ 1.73 GHz
Installed memory (RAM): 2.00 GB (1.87 GB usable)
System type: 32-bit operating System

Dau funda la cine imi da raspunsul bun!

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Zi merci ca-ti mai merge jocul, acel laptop NU e pentru jocuri...

| FLORINNN12345678910 explică (pentru lpavel):

Dar imi merge metin2 NFS gta si mai multe jocuri dar vreau sa joc euro truck simulator( am windows 7)

| lpavel a răspuns (pentru FLORINNN12345678910):

Lag-ul este din cauza pc-ului slab! Ce sa faci sa nu mai ai lag-uri? Un upgrade la pc! Apoi Metinul merge pe orice răgălie big grin NFS si gta e minune ca-ti merge... Bafta!