| anonim_4396 a întrebat:

Am un laptop HP 6730s.Nu este nou, este cam vechi.Mi-am instalat Alice:Madness Returns si mi se misca foarte greu cand intru in joc.Ce as putea face sa nu se mai miste asa? Funda. :d

4 răspunsuri:
| YunaFFX a răspuns:

Aici ai cerintele de sistem la Alice: Madness Returns http://www.gameway.ro/......ments.html Acum depinde de laptop, daca ai placa video dedicata sau integrata. Daca e vorba de setarile grafice ale jocului, intra in salvarea ta, te duci pe Configuration si apoi la Video. De acolo modifici in asa fel incat totul sa fie pe Off, iar Physx-ul il dai pe Low. Daca nici asa nu se rezolva s-ar putea sa fie problema cu fps-urile. Aici gasesti rezolvarea http://segmentnext.com/......oller-fix/ (te uiti la punctul 5#). Sper sa te ajute :)

| Codblackops a răspuns:

Parerea mea sa dai la cea mai mica rezolutie, si totul pe Low.
Sau sa-ti iei alt laptop.

| Becanee a răspuns (pentru Codblackops):

Si de unde pot da la cea mai mica rezolutie si totul pe low? De la setari de la joc?

| Codblackops a răspuns:

Intri in optiuni, la grafica sau asa ceva.
Nu mai stiu cum era, ca l-am jucat mai demult.