| AdrianDanezu69 a întrebat:

Am un PC (Hp dc7900). Am placa integrata, si am slot PCi Express x16. As vrea sa imi cumpar placa video GeForce GT610.

Vreau sa stiu daca imi functioneaza. Am sursa de alimentare de 240w. Am gasit pe YT un video in care baiatul respectiv avea calculator fix ca si al meu...si ii mergea placa.

Ofer funda+vot.

Răspuns Câştigător
| TheNiGhTCoReLV a răspuns:

Cred ca o sa mearga, am avut o sursa de 220W pe care am pus un R7 250.

1 răspuns:
| alexboss2020 a răspuns:

Cam mica sursa, ia-ti una la 500w, si ca ce iti iei gt 610, este o placa video extrem de slaba mai bine folosesti placa video integrata.