| Chelos a întrebat:

Buna TPU.Am un prieten care ii da eroare la gta san andreas,, this file is corrupt" cand salveaza.Prima oara ii mergea sa salveze dar apoi a fost nevoit sa reinstaleze windows-ul si apoi cand a instalat jocu din nou si a vrut sa salveze i-a dat eroarea asta.Stie cineva cum o poate rezolva?

Răspuns Câştigător
| virusacheonline a răspuns:

Descarca GTA.San.Andreas-HOODLUM e cel mai bun ...il folosesc de aproape 2 ani si nu am avut nici o problema cu el.