| TiReXdEpEnEt a întrebat:

Am un router wirelles tp-link tl-wr842nd si nu imi merge internetul, de la router la calculator totul in regula dat nu are conexiune de internet... Ce pot face sa imi mearga! FUNDA!

3 răspunsuri:
| lukario99 a răspuns:

Pai daca ai laptop iti trebuie Cd-ul de isntalarea pentru wireless sau descarca dep ent download wi fi si versinea care o ai daca e pe telefon trebuie sa te apropii si vei da la options si dai sett pass. sper ca te am ajutat funda?

| TiReXdEpEnEt explică (pentru lukario99):

Man dar nici la PC la Calculator nu merge internetul nici prin cablu de la router!

| lukario99 a răspuns (pentru TiReXdEpEnEt):

Pai anunta firma