| MiHaiTzzzzzzA12345543 a întrebat:

am un server gata facut de mine si de un prieten, si nu am playeri pe el, daca esti tu primult ai funda! Si va rog aduceti cat mai multi playeri, daca aduceti 10 playeri sau chiar peste avezi admine free! GO GO GO, ip 89.47.6.92:27015! Va rog aduceti cati mai multi playeri, Primul care imi spune cum il cheama si cu numele care mi-a zis, care este de pe cs, are FUNDA, a da si serverul e de JB. Daca vreti sa ma contactati id : datcumihai74, iar pe cs ma cheama L33, cel care a facut server, iar celalat prieten al meu care a facut cu mine server este bogdan98! hai hai hai pe server! Dar aduceti playeriwinking!

4 răspunsuri:
| aly300 a răspuns:

Ce mod e?

| MiHaiTzzzzzzA12345543 explică (pentru aly300):

Sall e de JailBreack, stii tu cu simon spune. Si tu trebuie sa executi cde trebuie sa spuna simon, deci te bagi? Uite ip 89.47.6.92:27015 e deschis 24/24! Intra acum si adu si tu playeri multi plzz!winking BFTA! Funda daca intri

| MiHaiTzzzzzzA12345543 explică (pentru aly300):

Mai e de JailBreack, stii tu din ala cu simon spune si tu trebuie sa executi tot ce zice simon! Uite ip daca vr sa intri 89.47.6.92:27015, adu cat mai multi playeri peste 10 sau chiar 10 si ai Admine FREE! Daca nu intelegi ceva sau vr sa aflii mai multe despre server contacteaza-ma la id : datcumihai74! Admini server care lau facut L33 Si bogdan98! Eu L33 bogdan98 prieten! Contacteazama daca nu intelegi ceva! Nu uita, Hai pe server si adu playeri cat mai multi!winkinghappy

| aly300 a răspuns (pentru MiHaiTzzzzzzA12345543):

Ok intru si eubig grin