| michelladin a întrebat:

Buna,TPU! Am un telefon Samsung Galaxy Ace 5830 si nu gasesc aplicatia "Temple Run" si "Subway Surfers", de ce? Si la Candy Crush Saga imi spune ca nu este pentru acest dispozitiv.Imi puteti da exemple pentru acest telefon jocuri ca"Temple Run" si "Subway Surfers"?

1 răspuns:
| steff30 a răspuns:

Probabil pentru ca versiunea ta de Android nu este destul de buna pentru acele aplicatii. Si eu am un HTC Desire C si la fel am cautat FIFA 14 pentru telefon, il avea un coleg pe un S4, si la fel nu l-a gasit. Sper ca te-am ajutat! Funda?