| Baicanescu_Maria_1996 a întrebat:

Buna,TPU! Am un telefon Samsung Galaxy Mini 2...In ultima vreme mergea foarte greu. L-am resetat de 5 ori in acest an si tot greu mergea. Mi-am descarcat tot felul de antivirusi si nimic de folos. I-am scos bateria si cand l-am deschis imi aparea doar imagine de inceput si stationa asa 3 min. si dupa bazaia de 2 ori si se inchidea...
L-am dus la service si i-a dat resetarile din fabrica si nici asa nu a mers. Am incercat acasa sa-l resetez normal(buton ON/OFF+VOL + ULTIMUL BUTON RAMAS) mi-a aparut ceva sus in coltul stang intr-un chenar dar nu se intelegea ce era scris. -_- Deci se poate sa fie virusat? Ajutati-ma va rog frumos! (FUNDA) Sunt disperata!

2 răspunsuri:
| alessyo21 a răspuns:

Incearca sa nu mai instalezi pe telefon antivirusi etc..programe care nu sunt strict de pe magazinplay..de facut ce sa faci? poate s-a ars o placuta de ram, l-au si desfacut la service?