| bestintheworldnarcis a întrebat:

Buna TPU am un xbox classic si vreau sa mil modez adica jocurile de xbox 360 sa mearga pe xbox classic stiti unde as putea sa maduc dar sa fie in bucuresti va rog dau funda happy

Răspuns Câştigător
| Ibutbu a răspuns:

Salut depinde ce jocuri vrei sa le joci pe xbox classic jocurile noi gen watch dogs gta v, hitman absolution nu o sa aiba o grafica atat de buna ca pe xbox 360 de pe xbox classic
Si apropo nu prea cred ca ai cum sa modezi xbox classic-ul ca sa mearga jocurile de 360 pe el pentru ca 360>classic cumpara un 360 de pe eMAG ca il gasesti cu 1000 de lei 250 gb fara kinect, + kinect vreo 1400

2 răspunsuri:
| Onlares a răspuns:

Cine te-a mintit in halul asta? Daca il modezi merg jocuri piratate dar nu jocuri de xbox 360. Daca ar fi asa simplu Microsoft ar da faliment.Dar daca vrei sa il modezi ca sa mearga jocuri piratate cauti anunturi pe internet.