AM vazut ca in zilele de azi muliti copii-adolescenti vor sa castige bani pe net.Eu in ultimele luni am testat mai multe siteuri in care ar trebui sa faci bani.In cele din urma am gasit si acest site, chiar mai mult am si scos deja 10 dolari,acesta este linkul, l-am pus cu adfoc pentru ca vreau sa castig si eu mai multi bani adica +0.001 pe click http://adfoc.us/16131044883947

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Stai cuminte, ca strici maus-si nu scoti bani de altul.ai dat 10.000 de click-uri?

Ba
daca eu am scos banii cu cardul, i-am scos de la bancomat ce nu itelegi ca merge daca ai o strategiie

| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns:

Ai face un mod pentru minecraft. Daca e popular si bine facut faci rost de 500.000 de click-uri.Munca pe net e tot munca.