| r0laNd a întrebat:

am vazut la un prieten ca atunci cand isi pune rezolutia cat mai mare la monitor, cand intra intr-un joc apar niste dungi negre in stanga si dreapta monitorului.
apasa pe un buton al monitorului si face imaginea cat tot ecranul. dispar dungile alea negre si rezolutia ramane neshcimbata, monitorul meu nu are butonul ala sa-mi faca imaginea cat tot ecranul cand intru intr-un joc si sa dispara dungile alea... cum pot sa le fac?!

1 răspuns:
| Madalin500 a răspuns:

Trebuie sa alegi o alta rezolutie. daca ai un anumit joc incearca mai multe variante ale rezolutiei si vezi care este buna pentru jocul tau.