| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am vazut pe Youtube ca exista doua versiuni Splinter Cell Double Agent!
1. Prima versiune o stiu cand sare din avion in miez de nopate cu un coechipier "Junior" care moare din cauza nesubordonarea ordinului lui Irvin Lambert!
Nu mai stiu exact numele lui, pe urma Fisher ai spune lui Lambrt ca de aia prefera sa lucreze singur "incognito"!

2. Iar acum a doua versiune care pare mai interesanta decat prima versiune, care cred ca este si precedenta primei versiuni icepe cu Sam Fisher si "Junior" intro misiune undeva la polul nord!
Doar ca in misiunea asta Junior nu moare iar la sfarsitul misiunii nu l-am vazut si pe "Junior" impreuna cu Fischer in "extract point" cand afla ca Sara, fata lu Fischer a avut niste proble si trebuie sa abordeze misiunea!
Iar in cutscene-ul primei misiuni din a doua versiune Splinter Cell Double Agent, Sam are niste flash-uri in avion si i-si arunca nightvision-ul in mijlocu oceanului din avion!
Asta se petrece la sfarsitul primei misiuni V2!

In concluzie as vrea sa stiu pe ce platforme se afla versiunea 2 si daca exista si ps3 sau daca nu macar pe PC!

Multumesc mult de ajutor si astept opiniile si parerile voastre o zi faina!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

A aparut si la PS3, PC deci stai fara griji. Eu prefer sa joc hitman e mult mai fain decat splinter cell.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

Poate de prima zici da eu de a doua versiune ziceam, aia nu cred ca ai pe ps3 numa pc eventual!
Fiecare cu gusturile lui da mie Hitman mi se pare mai mult James Bond 007!
Mai mult asasin platit!
Ai fain si ila nu zic ca nu e, da mi se pare ca merge ca un robot!

| mgtow a răspuns:

Daca e splinter cell double agent e valabil si pentru ps3, sau zi cum se cheama jocul intreg sa iti stiu cu exactitate, double agent stiu ca e 2ª parte. In Spania asa a iesit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

Splinter Cell Double Agent:

Versiunea 1: https://www.youtube.com/watch?v=vp70pOHkXlU

Versiunea 2: https://www.youtube.com/watch?v=T7PUFu_hBjs

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Double agent e pentru ps3 :p

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

Da da originalul V2 nu cred ca ai si pe ps3!
Uita-te numa la astea 2 si vezi diferenta!