| TropicalSun a întrebat:

Am vrut sa-mi instalez Metin2 ValMondial dar cand accesez site-ul www.valmondial.fr imi arata poza... dupa aia dau click pe poza si nimic! nu-mi arata decat imaginea sitului si alceva nimic, unde o fi problema? am accesat un site gresit? sau daca stiti cauza problemei va rog sa mi-a spuneti...dau FUNDA cui poate sa-mi spuna dc nu merge si cum pot sa-l fac sa functioneze:*

1 răspuns:
| cParty a răspuns:

Incearca sa intri de pe google chrome sau mozzila.mie imi merge site-u am si jucat am lv 232 imi spui daca merge bafta