| j3usT1n a întrebat:

Am zis sa iau assassin creed revelation, l-am instalat ca la carte dar cand intru in el imi da o eroare, "ACRSP.exe has stopped working" si trebuie sa aleg dintre "check online for a solution..." si "Close the program". Apropo am windows 7!
Dau FUNDA promit!

Răspuns Câştigător
| DDCC a răspuns:

Salut!
Eroarea asta înseamnă că ceva nu s-a instalat bine sau nu ai cerințele corespunzătoare sau e problemă cu vreun serviciu Windows, o mai întâmpină și alții, cred, cel puțin așa știu.
Deci:
1. De unde ai luat jocul? Ai pus crack-ul?
2. Ai cerințele de sistem corespunzătoare?
http://www.game-debate.com/....../index.php

3.Click pe Start, scrie msconfig.exe și bifează Diagnostic Startup. Dacă e tot așa, bifează tot de la msconfig.exe Normal Startup.

4. Dezinstalează de tot jocul cu Revo Uninstaller sau alt program în gen.