| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU ar merge need for speed the run pe:
Windows: windows 7 ultimate 32 biti
Ram: 2 gb
Placa video: nVIDIA geforce 6150se nforce 430 de 793 mb cu dx 11
Procesor: amd sempron 2.7
Hdd: 500 gb
Macar la low sa nu sacadeze

2 răspunsuri:
| Trynda a răspuns:

La low iti merge. Ai grija sa scoti antistropic filter si anti-aliasing. Daca iti merge putin sacadat iti iei Razer GameBooster. Il instalezi, iti faci un cont, adaugi jocul si il pornesti din gamebooster. O sa ai cativa fps in plus care pot face diferenta.

| FirstplaceXXX a răspuns:

Nu cred deoarece foloseste motorul grafic frostbite2 si iti cere multe resurse. Dc nu incerci? s-ar putea sa mearga dac procesorul e dual-core