| biletel a întrebat:

As avea si eu o intrebare. Ce versiune de Call of duty sau de Battlefield mi-ar mege daca am urmatoarele specificatii tehnice la calculator:
sistem de operare: Windows 7
procesor: Intel Celeron 440 de 2 Ghz
placa video: Intel(R) 82945g Express Chipset Family
memorie ram: 2, 5 GB
Si as vrea sa mai intreb dca mai stiti ceva jocuri de genul acesta sau un program care mi-ar putea imbunatati performanta placii video. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| robertmetin2 a răspuns:

Ti-ar merge toate call of duty in afara de cel scos nou nu sunt sigur.Un alt joc poti incerc razboiul mondial 3. Plz funda