| 7Roby7 a întrebat:

As avea si eu o intrebare...de ce de cele mai multe ori cand incerc sa intru pe un server multiplayer pe Minecraft imi spune "Can't reach the server" si cum pot sa repar problema? Mai demult imi mergeau 2 dar acum nu imi mai merge nici unul.Tin sa spun ca nu am cont premium,dar multora le merg si fara cont premium, deci nu cred ca asta e problema. Funda celui mai folositor raspuns.
P.S.Cine are cont premium Minecraft si nu ii mai trebuie v-as ruga sa mi-l dati mie am mare nevoie de el.
Multumesc oricum. happy

Răspuns Câştigător
| Allinn a răspuns:

Problema nu este cu un cont premium, depinde si ce minecraft ai si din cand in cand bifeaza casuta cu FORCE UPDATE de la inceput. Daca tu cauti un server pentru minecraft 1.4.5 si iti da unu pentru 1.3.1 normal ca nu iti merge asa ca data viitoare cand cauti un server scrie asa : Servere minecraft 1.4.5 si nu am un cont premium scuze! Daca vrei servere de minecraft doar spune-mi si iti dau eu! Sper ca te-am ajutat! Fundaa? happy

2 răspunsuri:
| 7Roby7 explică:

Unde pot vedea ce versiune am?
(Am dat force update)

| 7Roby7 explică:

Am gasit lasa.Am versiunea 1.4.6
Imi poti da niste servere?