| MeAlly a întrebat:

as dori o lista de jocuri(decente totusi...nu mario si worms) care sa functioneze bine(adica fara sa sacadeze sau sa faca figuri atunci cand este jucat) pentru performantele urmatoare: 1Gb ram 1.8 Ghz dual, 256Mb ram Video. Multumesc anticipat si promit funda si vot!

Răspuns Câştigător
| blanco95 a răspuns:

Total Overdose, Conflict Desert Storm, Conflict Global Storm, Blood Rayne 1 sau 2, Serious Sam,NFS Most Wanted,Legacy Of Kain-Defiance,Constantine,Stronghold Legends, Faces Of War, The Punisher, Neghbours From Hell 1, 2, Colin McRae(de la 4 in jos).