| Padurariu_Cosmin_1999 a întrebat:

Buna TPU.As dori sa achizitionez in urmatoarea perioada un laptop, dar am o mica problema. Nu stiu ce sa aleg GTX 1050(4gb) sau GTX 1050 ti(2gb). Care dintre ele si de ce?
Daca aveti recomandari de laptop-uri bune de gaming pana in 3500 lei sunt binevenite si ele.

Răspuns Câştigător
| gabigabi114252 a răspuns:

Https://www.emag.ro/......D703CFBBM/

https://www.emag.ro/......DNVVGLBBM/
acestea ar fi 2 cat de cat bune eu ti-as recomanda sa iti ieu un gtx 1050 ti 4gb (ti-am trimis unul ) este mai bun acum sper ca te-am ajutat!