| Bernardus a întrebat:

As dori sa imi cumpar un PC pe piese, dar nu stiu d pe ce site. Imi puteti recomanda voi un site? As vrea sa stiu care ar cele mai mici preturi in domeniul asta si o varietate destul de mare de produse

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Poti folosi PCGarage, Evomag sau Emag. Sunt magazine serioase.

| LanGooP a răspuns (pentru Intruder19):

Da, dar te-ai uitat ce preturi au? Pai ca sa ai un calculator raport calitate-pret excelent, trebuie sa te uiti pe la vreo 5-6 magazine ca sa vezi cel mai bun pret si cea mai buna calitate.

| LanGooP a răspuns (pentru Intruder19):

Pai ca sa ai un calculator raport calitate-pret excelent, trebuie sa te uiti pe la vreo 5-6 magazine ca sa vezi cel mai bun pret si cea mai buna calitate. Poti folosi gen PCGARAGE pentru piese, dar este un pic cam scump.Dar daca prinzi si un discount si un bonus, atunci te asigur eu ca merita.