| Hachimytza619Akita a întrebat:

Aş dori sa investesc niste bani intr-o consola ps4! Aş dori sa imi spuneți ce as putea face cu ea... adica daca o atasez la un tv pot intra pe net cu ea? Adica youtube, google. Etc? Se merita sau sa iau un xbox one? Ajutati-ma va rog! Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| alinutzu50 a răspuns:

Daca vrei o consola dedicata pentru gaming iti recomand PS 4, dar daca vrei o consola care sa faca mai multe lucruri iti recomand Xbox One.
Ramane la alegerea ta.

| Hachimytza619Akita explică (pentru alinutzu50):

Iti dau funda explica-mi cu xbox-ul ce poate face in plus de ps4?

| alinutzu50 a răspuns (pentru Hachimytza619Akita):

Ai aici o comparatie detaliata ale celor doua console.
http://raz-soft.com/......mpartie-2/