| vladuss1400 a întrebat:

As dori sa mi spuneti la Gta San Andreas misiunea 9 Cesar Vialpando pe ce taste trebuie sa apas la sagetile care vin in cerc. Stiti la ce ma refer! Cine spune primul are

Răspuns Câştigător
| Wilder a răspuns:

Pai ele default is puse pe butoanele numerice, dar poti intra in optiuni, controller setup, vehicle controls si de acolo setezi cum iti este tie mai usor, ca sa poti executa fiecare miscare din misiune mai usor happy

4 răspunsuri:
| BlueByte a răspuns:

Trebuie sa apesi pe butoanele cu numere din dreapta de la numLock de acolo.
4 inseamna stanga;
6 inseamna dreapa
8 inseamna in sus;
2 inseamna in jos;
Funda?

| vladuss1400 explică (pentru BlueByte):

Salut eu am netbook si nu am butoanele de la numlock

| CatalinAlexandru28 a răspuns:

La tastatura ai in dreapta niste sageti cu numere si anume:
funda?

| bombasti2 a răspuns:

Pe alea din dreapta 4 8 6 si 2