| Kevin1998 a întrebat:

As dori sa stiu cum se poate scoate un autoexec de la un server de cs: cs.csruls.ro sau cs.ruls.ro nu-mi amintesc.
m-am uitat in toate configurile din CS si am sters ce nu era nevoie inclusiv config-ul cs-ului.
Cum scot autoexecul de tot?

Răspuns Câştigător
| nda a răspuns:

Am intrat si eu pe serverul ala si mi-or bindat vreo 20-30 de butoane sa ma conecteze la serverul lor de maro. Cauta bindurile alea afurisite in fisierele autoexec.cfg userconfig.cfg si config.cfg si apoi sa le stergi. Daca tot nu reusesti atunci cel mai bine e sa-ti reinstalezi jocul.
Un sfat pretios: pune fisierele autoexec.cfg userconfig.cfg config.cfg si gamemenu.res pe READONLY si nu vei mai avea probleme de genul asta.