| Search69 a întrebat:

As dori un metin2 PVP cu rate 800%-1000% ceva nou sau frumos cu level 250 sau mai mic. Sa nu fie doar otel-pose sau batalie-sirius.

Ps: Nu steel sau hammer. FUNDA!

4 răspunsuri:
| MrCaNaByS a răspuns:

Salut, intra aici : www.4metin.ro si viziteaza sectiunea servere hostate/ip si vei gasi un server pe plac.

| OsmaliCozaCristian1997 a răspuns:

Metin 2green este foarte tare.

| xiiSmoke a răspuns:

Hmm. Daca ceri rate, nu poate fi hammer :) Dar am eu un server foarte frumos http://energymetin2.com/. Este foarte fain, ratele 1000x iar evolutii sunt peste 15-20 la 1 item :D
PS: 6/7 SUNT PVM! Funda :D?

| Search69 explică (pentru xiiSmoke):

Dă-mi id-ul tău...winking happy smug... Sau add Vis_Distrus_2014. Thx