| Lau3R a întrebat:

, as vrea sa filmez ca sa capat abonati la canalul meu dar nu gasesc programe de filmat asa ca va rog sa-mi raspundeti la intrebare si orice program in afara de FRAPS si bandicam! Multumesc celor care ma vor ajuta!

Răspuns Câştigător
| MrCaNaByS a răspuns:

Salut, eu am folosit HyperCam, un program bunicel dar recomand Action Full Version, cu acest program poti filma full hd si nu vei avea nici o problema happy.

| Lau3R explică (pentru MrCaNaByS):

Multumesc dar as vrea si linkul de donwload

3 răspunsuri:
| Lau3R explică:

Da iti multumesc dar te rog sa imi lasi si linkul de donwload