| Maryoo a întrebat:

as vrea sa imi iau un PC nou sau sa-l imbunatatesc pe cel actual. Bugetul ar fi de 2000 de RON(aprox.) dar se mai poate depasi putin. Dar vreau sa imi imbunatatesc pc actual astfel incat in anul 2014 sa imi mearga jocurile aparute atunci la nivel mediu iar jocurile actuale si din 2012 2013 sa mearga HIGH. ce configuratie pentru jocuri in acest buget mi-ati putea recomanda?

Uitati calculatorul actualsadpe care as dori sa-l imbunatatesc cred ca as iesi mai bine, dar daca trebuie mai multe informatii sa`mi spuneti cum le pot afla{in legatura cu pc`ul, alte informatii care v-ar ajuta sa am sfatuiti})
AMD Sempron(tm) Processor
3000+
1 80GHz 512 of Ram
Asus a9550 Series

Răspuns Câştigător
| Dan_5885 a răspuns:

Pai.http://www.emag.ro/......H67A-D3-B3 o placa de baza f buna merita.http://www.emag.ro/......550_S_LBUD procesor de aproximativ ultima generatie.http://www.emag.ro/......T-MD1GD3OC o plc video buna.cam atata.si din pct de vedere al siteurilor .www.emag.ro. www.pcgarage.ro www.dc-shop.ro sper ca te am ajutat :)

4 răspunsuri:
| BuciSh0t a răspuns:

Si eu sunt din suceavalaughing

| Maryoo explică:

Eu vreau un link eventual un magazin...(mentionez ca sunt din Suceava)si vreau unu care sa mearga jocruile la rezoluti hIGH(sau cat se poate in limita bugetului,...)mai astept raspusnuribig grin

| Maryoo explică:

Multumesc dan

| raduuul a răspuns:

Cu un buget de 2000 de l RON iti iei un calculator aproape nou de sta mata-n coada
uiete pe ebay.de si vezi acolo detaliii
si eu imi iau acum unu de pe www. ebay.de da poti sa incerci si.at, .co.uk,.fr, etc... vezi ca.ro nu exista