| DaViDs240302 a întrebat:

Buna TPU as vrea sa intreb daca exista ceva hack pentru jocul League of Legends nu ca as avea nevoie ca am toti campionii si skin pe fiecare dar sunt curios ca multi spuneau ca vai ce hack si-a pus pe LoL si cand era sa imi arate zicea ca nu il mai are... dau FUNDA la cel mai bun raspuns happy

Răspuns Câştigător
| TheGuyWithBeard a răspuns:

Nu exista hack la LOL! Eu joc am jucat din sesonul 3 pana acuma dar ieri mi-am sters acest joc deoarece m-am saturat sa pierd din cauza polonezilor, trolilor si afk-ilor. Exista doar mk jogo care te face sa ai skin dar vezi doar tu skinul