| VladGangstaBoy a întrebat:

As vrea sa joc Call Of Duty Black Ops si nu stiu la ce cerinte mi-ar merge pe un PC cu urmatoarele configuratii:
Procesor AMD Athlon II X2 240 cu 2.80 ghz
Placa video ATI Radeon HD 4300/4500 Series
3GB Ram si DIrectX 11
Cel mai bun raspuns ar Fuundaaa!

Răspuns Câştigător
| YonyWowIceman a răspuns:

In principal calculator e bun dar...fa cv cu procesorul de recomandat (pentru jocuri) un Intel dual core sau un quadrum sau daca vrei un procesor foarte bun nu doar pentru jocuri iti recomand un Intel i7 si sa nu te zgarcesti nici cu placa video pentru ca mai lasa de dorit... deci daca vrei sati mearga multe jocuri si sa ai un pc bun iti recomand sa strangi din dinti sa faci economii si daca e sa ii mai rogi si pe parinti tai.Bafta sper ca ti-am fost de ajutor big grin

2 răspunsuri:
| MareleD a răspuns:

Eu zic ca merge!

| LyIoNn a răspuns:

Am aceleasi cerinte care le ai tu si mie nu imi merge. Chiar l-am instalat si nu merge.Merge World at war.